+420 721 425 495

Často kladené dotazy - FAQ

Na jaké účely lze dodávky z autopůjčovny využívat?

Dodávky jsou využívány k přepravě objemnějších nákladů, například při stěhování nábytku, dále k přepravě nejrůznějších materiálů, třeba stavebních, ale také k přepravě zboží. V kategorii užitkových vozů nabízíme i mikrobus, který slouží k přepravě osob. Užitkové vozy lze u nás půjčit i s řidičem. Kontaktujte nás na čísle +420 721 425 495, rádi vám s výběrem nejvhodnějšího vozu poradíme.

Co vše je zahrnuto v ceně denního pronájmu dodávky?

V denním pronájmu je zahrnuto 500 km ZDARMA, po překročení tohoto limitu je účtována částka 1,50 Kč/km, druhou variantou je možnost zapůjčení auta bez denního limitu kilometrů (podrobnější údaje najdete v ceníku Praha a Pardubice). Cena zahrnuje i přistavení a odvoz vozidla (po dohodě), dále dálniční známku pro Českou republiku, samozřejmě také zákonné i havarijní pojištění dodávky v tuzemsku a zahraničí. Do ceny půjčovného našich kvalitních pravidelně servisovaných užitkových vozů je započítána i asistenční služba.

Jaké doklady jsou potřeba k pronájmu užitkového vozu?

Pokud o půjčení vozů žádá fyzická osoba, potřebuje k tomu dva doklady totožnosti. U podnikajících osob je navíc potřeba předložit živnostenský list. Právnické osoby při zapůjčení vozidla musí předložit výpis z obchodního rejstříku, dále dva doklady totožnosti. Je také nutné složit vratnou zálohu ve výši 5 000 až 10 000 Kč.

Na jakou minimální dobu je možné užitkový vůz půjčit?

Účtujeme hodinové a denní sazby. Přesný ceník je uveden u každého vozu na našich internetových stránkách v rubrice „nabídka vozů - ceník“. Minimální doba, na kterou si můžete dodávky půjčit, je jedna hodina. Naopak maximální doba záleží na Vašich potřebách. Například při zapůjčení vozu Citroën Jumper 2.0 HDI na sedm a více hodin v daném dni zaplatíte 750 Kč.

Jsou dodávky pojištěné?

Všechna vozidla mají zákonné pojištění a havarijní pojištění.

Mají dodávky dálniční známku?

Ano.

Je možné si dodávku vyzvednout i mimo otevírací dobu?

Po telefonické domluvě kdykoliv.

Je možné jet do zahraničí?

Ano, na základě plné moci.

Mají dodávky zimní pneumatiky?

Ano, od 1.11. - 31.3.

Proplatí mi pojišťovna půjčovné, když jsem se stal účastníkem dopravní nehody?

Pokud užíváte vlastní dodávku k podnikání, tak pojišťovna vše proplatí.

Musím platit za servis?

Ne, vše je v platbě za pronájem.

Ozveme se Vám
Číslo mobilního telefonu prosím zadávejte bez mezer, např. ve tvaru - 777888999 - děkujeme vám.